Producator:
BELLA
Gama:
PERFECTA PURE
Această ofertă se aplicăExclusiv online
In limita stocului disponibil
Absorbantele Bella Perfecta Pure Normal, 10 bucati sunt absorbante igienice recomandate pentru pielea sensibila si atopica.
Absorbante Bella Perfecta Pure Normal, 10 bucati
foarte subţiri, suprafaţă foarte moale
Indisponibil
Caracteristici Absorbante Bella Perfecta Pure Normal, 10 bucati
- Absorbante igienice subtiri (2 mm) fara coloranti, parfumuri, clor si ingrediente potential iritante.
- Riscul de aparitie a iritatiilor si alergiilor este minimizat, oferind in acelasi timp o absorbtie foarte buna.
- Perfecta Pure sunt recomandate pentru pielea sensibila si pentru pielea atopica.
- Au fost testate de laboratoare externe independente, garantand cea mai inalta calitate si siguranta pentru tine si pielea ta.
- * Produs certificat de catre organizatia globala OEKO-TEX - pentru a confirma siguranta pentru sanatatea consumatorilor, produsul este testat pentru mai mult de 100 de substante nocive.
- Tip produs: Absorbante
- Stil: Normal
- Utilizare: Zi
- Destinat pentru: ciclu menstrual
- Grad de absorbtie: Normal
- Picaturi: 4
- Material: Netesut delicat
- Prorietati: Testate dermatologic.
- Produs VEGAN. Fara parfum, fara clor, fara coloranti.
| SKU | 128123 |
|---|---|
| OTC | Nu |
| EAN | 5900516713188 |
| Brand | BELLA |
| Line | PERFECTA PURE |
| Campanii | Produs Cadou |
Scrieti propria recenzie
Întrebări și răspunsuri despre produs
Produsul Absorbante Bella Perfecta Pure Normal, 10 bucati face parte din categoriile
Frumusete si ingrijire
,
Ingrijire corp


![[PCP][CADOU] Set 10 masti Dr. Albert](https://www.catenapascupas.ro/media/spring_catalog/images/h/i/highlit-cadou_1_.png)